Agencja Artystyczna Uśmiech to nie tylko zespół profesjonalistów, ale również szczęściarzy, którzy mogli swoją pasję przemienić w pracę. Nic nie daje nam większej satysfakcji, jak uśmiech dziecka. Od lat przedstawiamy najmłodszym przepiękne spektakle, musicale oraz występy taneczne. Jednakże nasza praca to nie tylko teatr. Oferujemy również profesjonalne warsztaty dla dzieci, o różnorodnej tematyce, a także organizację imprez okolicznościowych, które prowadzone są przez najlepszych animatorów.

 

Dlaczego my?

Wystawiane przez nas spektakle mają zawsze przesłanie lub morał. Ponadto są interakcyjne dzięki czemu dzieci żywo angażują się w każde z naszych przedstawień. Widzowie zachęcani są też do wykonywania wspólnych zadań lub rozmów z bohaterami bajek co sprawia, że przy doskonałej zabawie lepiej utrwalają naukę płynącą z zaprezentowanej opowieści.

Zwracamy szczególną uwagę aby całość występu nie tylko była wykonana profesjonalnie, (aktorzy z doświadczeniem i wykształceniem teatralnym lub musicalowym, najlepsze kostiumy, muzyka i scenografia ) ale także z odpowiednim podejściem do widza. Każde dziecko jest inne i żadna bajka nigdy nie jest grana dwa razy taki sam sposób. Bierzemy pod uwagę grupę wiekową znajdująca się na widowni, reakcje poszczególnych uczestników i dostosowujemy styl gry do nich na bieżąco.

 

Co zyskuje dziecko?

Dzieci naucza się rozróżniać dobro od zła, dbać o siebie, swoje zdrowie i bezpieczeństwo.  Kładziemy nacisk na podstawowe wartości takie jak szacunek do drugiego człowieka, pomoc innym zwłaszcza słabszym, koleżeństwo, przyjaźń, respekt dla rodziców i innych opiekunów. Staramy się pokazać jak ważna jest rodzina w życiu człowieka, dlaczego warto być kulturalnym. Zależy nam aby dzieci  zdobywały wiedzę na temat otaczającego ich świata, poznawały historię własnego kraju i wartości patriotyczne.  

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!