Każdy event organizowany przez nas może być prowadzony w różnorodnych konwencjach i wzbogacony o zabawy tematyczne.

 

Na Dzikim Zachodzie

Z Mery Lou i piękna indiańską księżniczką stoczymy, jak przystało na tak niebezpieczne czasy, prawdziwą bitwę taneczną, pomiędzy rywalizującymi plemionami.

Mery Lou nauczy wszystkich swoich ulubionych piosenek wraz z gestami, a szeryf poprowadzi konkursy z zagadkami.
Oczywiście za najbłyskotliwsze odpowiedzi są przewidziane nagrody 🙂

Czekają na nas także liczne zabawy z naszą Indianką wymagające nie lada sprytu i szybkości.

Na koniec odszukamy zaginione złoto z opuszczonej kopalni.

 

 

 

 

Event Piracki

Ahoj majtkowie!

Kapitan Jack Carrow zabierze Was na swój ogromny statek znany wszędzie jako ,,Wilk Morski”.

Pożeglujemy z nim i jego pierwszym matem w niesamowitą podróż na kraniec świata. Najpierw jednak odbędzie się wielki test rekrutujący ochotników na piratów. Każdy chętny musi wykazać się odwagą i sprawnością, sprytem i zwinnością. W konkursach sportowych wyłonimy tych najdzielniejszych.

Jak powszechnie wiadomo piraci znani są też z zamiłowania do hulanek. Wraz z piękną panną Turner pośpiewamy i potańczymy jak na rozbójników morskich przystało.

A to dopiero początek naszej przygody! Kto odważy się do nas dołączyć?

 

 

W świecie jaskiniowców

Ciemne lasy, niezbadane jaskinie, dzikie zwierzęta to jest świat ludzi pierwotnych. Jaskiniowcy nie mieli łatwego życia, z każdej strony czyhało niebezpieczeństwo.

Zapraszamy na nasz najnowszy event letni rodem z prehistorii.

 

 

 

 

Przywódca Wielki Bob sprawdzi czy współplemieńcy poradzą sobie z budową domu, ucieczką przed tygrysem szablozębnym i wyścigiem iście w jaskiniowym stylu. Urocza Betty zaprosi nas na wieczorne harce i śpiewy. Wilma wyczaruje niezwykłe jaskiniowe fryzury a Jane zmieni każdego malucha w ulubionego dinozaura lub innego zwierza. Amy i Pegi nauczą dzieci wyrabiać piękne prehistoryczne rękodzieła. A to wszystko przy świetnej muzyce i dużej dawce dobrego humoru!